Шановна Марківська громадо, дорогі земляки! Щиро вітаю Вас з великим національним святом - Днем незалежності України!

Дата: 24.08.2021 07:57

Фото без описуУ ці серпневі дні календар історії відраховує тридцяту річницю незалежності України. Нелегкими і далеко не безхмарними видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя. Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави.

Нам є чим пишатися і про що згадати у цей визначний день. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей.

Цей день завжди був особливим святом для кожного українця. Наша держава довго виборювала свою незалежність, а виборовши її, продовжує захищати і відстоювати свої кордони і донині. По-іншому, із трепетом та біллю, а також з великим бажанням миру святкуємо цей день ми знову.

Зміни і перетворення ніколи не бувають легкими, тим паче у полум’ї війни, яка триває в нашому регіоні.

За нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини України. Ми повинні гідно пережити ці важкі часи і в єднанні, ціною спільних надзусиль захистити незалежність, наше право жити на своїй українській землі.

Нехай серця кожного наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Ми  – українці Всім миром захистимо свій вибір, а значить – захистимо і українську незалежність. І сьогодні з гордістю  ми заявляємо:

Держава наша є! Держава наша буде!

Від щирого серця й від усієї душі зичу Вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення та добрі починання.

Зі святом вас!

Із Днем Незалежності! Слава Україні!

З повагою, голова Марківської громади Ігор Дзюба