Співробітники СБУ з Луганщини взяли участь у Першому міжрегіональному напівмарафоні «Чумацький шлях»

Дата: 26.08.2021 12:18

Фото без опису

Двоє військовослужбовців Служби безпеки України з Луганщини взяли участь у Першому міжрегіональному напівмарафоні «Чумацький шлях». Забіг відбувся у День 30-річчя Незалежності України.

Напівмарафонська дистанція 21 км 095 м з’єднала Бахмут Донецької області та Попасну на Луганщині. У старі часи цим шляхом чумаки возили сіль для всієї України. А у 2014 році – українські вояки ішли у наступ на визволення Попасної від проросійських терористів.

Межрегіональний напівмарафон об’єднав півсотні атлетів різних віків, з різних куточків Донбасу та інших регіонів.

Для співробітників СБУ, які взяли участь у заході, ця дистанція не є надто великою, адже і Дмитро, й Олександр давно займаються бігом на великі відстані і є досвідченими марафонцями.

Хлопці починали зі спільних пробігів дорогами Луганщини. З 2015 року вони щорічно за власною ініціативою влаштовують до Дня незалежності символічний «Забіг волі», долаючи дистанцію у 24 км від Лисичанська до Гірського і в зворотній бік. З собою незмінно беруть український прапор. У забігах беруть участь діючі та колишні співробітники СБУ. Дмитро у позаминулому році став учасником 44-го Марафону Морської піхоти США Marine Corps Marathon. Олександр стверджує, що марафонські тренування є для нього різновидом відпочинку та способом зняти психічне навантаження.

На думку військовослужбовців СБУ, «Чумацький шлях» з його надихаючою атмосферою у майбутньому має всі шанси стати традиційною спортивною подією до Дня Незалежності, яка залучатиме все більше українських ентузіастів марафонського бігу.

Пресслужба СБУ в Луганській області