На Луганщині постають перед судом правопорушники, розшукані та затримані СБУ

Дата: 25.08.2021 12:21

Фото без описуПротягом 2020-2021 років у Луганській області встановлено місцезнаходження і затримано десятьох зловмисників, які перебували у розшуку за злочини проти державної безпеки України. Серед затриманих – агенти спецслужб РФ, ворожі диверсанти та організатори фейкового «референдуму» 2014 року.

За матеріалами СБУ більшість із них вже засуджено до різних термінів позбавлення волі.

У Сєвєродонецьку контррозвідники СБУ затримали агента спецслужб РФ на спробі вчинення диверсії на промисловому об’єкті хімічної галузі. За завданням своїх «кураторів», зловмисник мав підірвати цистерни з аміаком.

Встановлено, що до цього він брав участь у бойових діях проти сил АТО/ООС і з 2015 року перебував у загальнодержавному розшуку.

Суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочинів та призначив покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Також затримано колишнього бойовика угруповання «Призрак». Тривалий час зловмисник переховувався від українського правосуддя на території РФ.

Встановлено, що він брав участь у збройному супротиві силам антитерористичної операції у 2014 році.

За матеріалами СБУ, зловмисника засуджено до ув’язнення

Крім того, під час спецоперації співробітники СБУ затримали одну з організаторів псевдореферендуму у Луганській області. Зловмисницю було оголошено у розшук за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Майже 7 років вона переховувалась від правосуддя на території РФ. Триває досудове розслідування.

СБУ продовжує системну роботу з викриття і притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до злочинів проти держбезпеки України.

Пресслужба СБУ в Луганській області