Громадська організація "Бондарівка" у співпраці з Марківською селищною радою розпочинає проєкт під назвою "Громада мене почує!"

Дата: 07.09.2021 15:58

Фото без описуПроєкт спрямований на вирішення проблеми відсутності єдиного координаційно-комунікаційного зв'язку між установами-надавачами послуг (адміністративних, адміністративних соціального характеру та соціальних) з мешканцями громади, внутрішньо переміщеними особами та іншими суб’єктами отримувачами послуг.

Завдяки реалізації проєкту буде створено єдину комунікаційну мережу, за допомогою якої буде налагоджений якісний та швидкий зв'язок між мешканцями громади та установами-надавачами послуг.
Для вирішення поставленого завдання буде закуплено мережеве телекомунікаційне обладнання, проведено інтеграцію з наявним обладнанням в громаді, проведено налаштування та адміністрування та навчання спеціалістів роботи з системою.
Проєкт "Громада мене почує" реалізується ГО «Бондарівка» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.