Е-паспорт - надійний помічник громадян

Дата: 08.09.2021 09:42

В Головному управлінні ДПС у Луганській області поінформували, що відповідно до Закону України від 30 березня 2021 року № 1368-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», постанови Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2020 року № 278 «Про реалізацію експериментального проекту щодо застосування відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України у формі картки, та відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України для виїзду за кордон» та наказу Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822 «Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків» під час проведення процедур, пов’язаних з реєстрацією, внесенням змін, видачею документів (відомостей) з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, може застосовуватися відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України у формі картки (е-паспорт), з використанням мобільного додатка Дія.

З метою реалізації норм чинного законодавства щодо застосування е-паспорта було забезпечено підключення ITC ДПС до Порталу Дія та розроблено нове програмне забезпечення, за допомогою якого посадовими особами ДПС під час надання адміністративних послуг у центрах обслуговування платників буде здійснюватися перевірка достовірності електронних цифрових документів.

Головне управління ДПС у Луганській області