Першочерговим завданням громади є забезпечення доступних та якісних соціальних послуг.

Дата: 09.09.2021 16:52

Фото без описуТож, сьогодні селищний голова Марківської громади провів робочу зустріч з представницями дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), координаторів проєктів у сфері захисту дитини Наталію Датченко та Марію Артапову. Нагадаємо, що у квітні цього року, команда ЮНІСЕФ обрала нашу громаду для участі у компонентах проєкту щодо розвитку соціальних послуг та розвитку молоді. Триває співпраця в рамках проєкту «СПІЛЬНО -2. ПОСЛУГИ ДЛЯ СІМЕЙ З ДІТЬМИ В ГРОМАДАХ». Діяльність проекту спрямована на реагування на соціальні наслідки пандемії COVID-19 та покращення соціального благополуччя сімей із дітьми, зокрема тих, що виховують дітей із інвалідністю, внутрішньо переміщених та інших вразливих родин. Окрім компоненту з розвитку соціальних послуг, у новому проекті з'явиться можливість долучення громади до активностей, пов’язаних із дошкільною та шкільною інклюзивною освітою та розвитком молоді. Проєкт містить твердий (поточні, капітальні ремонти, оснащення) та м'який компоненти (розробка політик, навчання фахівців, активізація громадського діалогу). Саме стосовно так званої «твердої» частини проєкту була присвячена сьогоднішня зустріч з відповідними фахівцями. Були детально обговорені строки та об’єми виконання ремонтних робіт.

«Дії, спрямовані на розвиток соціальної інфраструктури Марківської ОТГ, сприятимуть соціальному добробуту та соціальній згуртованості громади» - зазначив Ігор Дзюба. Щодо функціонування «м’якого» компоненту проєкту, про стан справ прокоментувала в.о директора «Центру надання соціальних послуг» Марківської селищної ради Світлана Кучерова: «Працюючи у фокус-групах була проведена оцінка потреб громади в соціальних послугах, здійснено анкетування населення, були виявлені наші сильні та слабкі сторони, а головне учасники отримують цінні знання та корисний досвід під час навчання з тренерами!»
Тож, роботи ще багато, але ми рухаємось вперед!