Дякуємо за перемогу, "Ниво"!

Дата: 11.09.2021 20:33

Фото без описуНезабаром завершиться Чемпіонат Луганської області з футболу 2021. 14-й тур Чемпіонату "Нива" закінчила беззаперечною перемогою над гравцями з м. Кремінна. З перших хвилин матчу марківчани атакували ворота суперника і, в результаті, 1 тайм завершився з рахунком 2:0. У другій частині матчу суперник намагався створювати небезпечні моменти біля воріт, але змогли реалізувати тільки 1 забитий гол. Гравці "Ниви", навпаки, вдало завершили свої атаки ще 4 рази. Остаточний рахунок гри 6:1! Голами сьогодні відзначилися Микита Батуков (3), Максим Єманов (1), капітан команди - Олександр Білик (1), Вадим Лисицький (1). Вітаємо з перемогою!

Віримо в команду Марківщини!