Медичні та соціальні послуги – на істотно новий рівень

Дата: 20.09.2021 14:16

Фото без описуВ минулому році Марківська громада долучилася до масштабного проєкту «Спеціальна програма підтримки Східної України» GIZ GmgH. Напрямок був обраний не випадково, адже покращення якості послуг, що надаються пересічним громадянам в цілому й представникам соціально вразливих верств населення зокрема – в пріоритеті громади.

Так, в листопаді-грудні 2020 року в рамках названої програми було отримано реабілітаційне обладнання, завдяки чому вдалося організувати пункт прокату таких засобів, ІТ-обладнання, дезінфікуючі та засоби індивідуального захисту в умовах COVID-19. Їх передано комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради.

Серед отриманого технічного оснащення – сім комп’ютерів, два офісних ноутбуки, засоби програмного забезпечення тощо. Крім того, обладнано мультимедійний кабінет загальною вартістю 88 тис грн. Наявність прогресивного обладнання виводить процес надання послуг на істотно новий, сучасний рівень. До того ж, в на базі мультимедійного кабінету проводяться онлайн-конференції, засідання виконкомів та постійних комісій депутатського корпусу селищної ради.

Важливий аспект будь-якої проєктної діяльності – попереднє розроблення її тактики. Тому було розроблено стратегію розвитку соціального захисту Марківської територіальної громади. Це, в свою чергу, дає змогу активно долучатися до численних проєктів в сфері медико-соціального захисту жителів громади.

Наразі робота в рамках вищезазначеного проєкту продовжується. Черговим його етапом стало укладення угоди між представниками Марківської громади – селищним головою Ігорем Дзюбою, в.о. директорки КНП «Марківський ЦПМСД» Тамарою Лигутою, в.о. директорки КУ «Центр надання соціальних послуг» Світланою Кучеровою – та директором проєкту «Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)» Майком Маттесом й радниками проєкту Рене фон Прондзінскі й Андрієм Яндюком.

Зараз тривають тендерні процедури з метою визначення підрядника. Він здійснюватиме капітальний ремонт приміщення для надання медичних та соціальних послуг місцевому населенню. Будівля знаходиться в селі Сичанському за адресою: вул. Миру, 20.

Марківська громада дотрималася всіх обумовлених проєктом вимог. Надалі справа за нашими іноземними партнерами.