Бізнес Луганщини сплатив майже 75 млн грн екологічного податку

Дата: 22.09.2021 13:47

За січень - серпень 2021 року платники податків Луганської області перерахували до зведеного бюджету 74,8 млн грн екологічного податку. До місцевих бюджетів було зараховано 29,5 млн грн, до державного бюджету – 45,3 млн гривень. Про це розповіла заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян.

Вона зазначила, що за січень - серпень 2021 року на обліку в територіальних органах податкової служби регіону перебуває понад 1,4 тисячі юридичних та фізичних осіб платників екологічного податку. Вони здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними або пересувними джерелами забруднення, скидають забруднюючі речовини безпосередньо у водні об’єкти, розміщують відходи тощо.

Людмила Хворостян акцентувала увагу, що екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист оточуючого середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.

Головне управління ДПС у Луганській області