Громади Луганщини отримали в розпорядження понад 40 млн грн податку на нерухомість

Дата: 30.09.2021 09:45

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що за січень – cерпень 2021 року до місцевих бюджетів Луганщини надійшло 40 млн 288,9 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження збільшились на 12 млн 137 тис. гривень.

За її словами, юридичні особи перерахували 28 млн 146 тис. грн, фізичні особи – 12 млн 142,9 тис. гривень.

Людмила Хворостян нагадала, що відповідно до підпункту 266.10.1 Податкового кодексу України юридичні особи сплачують податкове зобов’язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за звітний рік авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Тобто, граничний термін сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, – 29 число місяця, що наступає за звітним кварталом.

Головне управління ДПС у Луганській області