Наслідки та відповідальність через смертельну суміш «оковита+кермо»…

Дата: 15.11.2021 15:19

Фото без описуВ ніч на неділю 14.11. було скоєно ДТП в с. Лимарівка Марківської громади, в результаті якої загинув пасажир авто, 21 річний юнак мешканець с. Кам’янка Новопсковської громади. Водій, який знаходився за кермом авто, на якого вказують свідки, залишив місце пригоди та переховувався деякий час з метою уникнути відповідальності. Але працівниками поліції, по гарячих слідах, було виявлено автомобіль поза населеним пунктом на ґрунтовій дорозі, що став предметом злочину. Водій залишив свій транспорт, оскільки погодні умови завадили продовжити подальший шлях – авто застрягло в багнюці. В ході проведення оперативних заходів правоохоронці встановили місце знаходження чоловіка, який переховувався у підвальному приміщенні своїх рідних . Його було затримано та поміщено до ізолятору тимчасового тримання в порядку ст. 208 КК України за кримінальне правопорушення, передбачено ч.3 ст. 286-1 КК України, а саме: «Діяння, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, якщо вони спричинили смерть потерпілого, - караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років»

На даний час проводиться досудове розслідування.