Марківська громада в режимі очікування плодів своїх напрацювань

Дата: 25.11.2021 11:49

Фото без описуТема розвитку локального туризму в Луганській області відносно нова, проте перспективна. Команда #depmtd впевнена: громадам Луганщини є що запропонувати туристу, адже в кожному селі, або місті знайдуться свої «родзинки». Ідея проєкту «Розвиток співпраці територіальних громад Луганської області у галузі локального туризму» - допомогти представникам трьох громад Луганщини посилити туристичний потенціал територій, привернути увагу місцевих мешканців та гостей громад до туристичних дестинацій, створення умов для комфортного відпочинку та дозвілля шляхом відвідування туристичних маршрутів. Як вдалося втілити задумане? Автори проєкту поєднали освітній та інфраструктурний компоненти. Для учасників та учасниць було організовано навчання елементам маркетингу, СММ-політики, кращим практикам туристичної діяльності, а в Біловодській, Кремінській та Марківській громадах вже облаштовані сучасні знаки туристичної навігації для маркування локальних цікавинок – таблички, стели та карти. Це допоможе зробити вашу мандрівку більш комфортною, а відвідування об’єктів зручним та змістовним.

Тож, чекаємо…