Марківська селищна військова адміністрація
Старобільського району Луганської області

Помилка у трудовій - як не викинути роки праці

Дата: 03.12.2021 08:29
Кількість переглядів: 622

Фото без описуСеред способів нашкодити самому собі один з надійніших  – дізнатись про помилку у своєму документі, що має юридичне значення, та нічого не робити аж до тих пір, поки вона обернеться проблемою. Саме це відбулося з чоловіком, що досягнув пенсійного віку та з’ясував, що його пенсія значно менша, ніж він планував. Пенсійний фонд нарахував її з даних системи персоніфікованого обліку, військового квитка та диплома, але не врахував посвідчення депутата, у якому прізвище заявника не співпадало з паспортним в одній літері, та трудову книжку через нечіткий відбиток печатки на першій сторінці з назвою першого місця праці. До того ж у книжці було виправлене прізвище особи з українського варіанта на російський, як у паспорті: виправлення було внесене Государственным учреждением «Луганский республиканский центр медико-социальной экспертизы» ЛНР (мовою оригіналу).

Рішення пенсійного фонду було цілком виправданим: він не мав права брати до уваги документи з такими виправленнями. Тому чоловік був змушений доказувати належність документів у суді, а щоб зробити це значно простіше, він звернувся до місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Представником клієнта у суді став головний юрист Міловського місцевого центру Сергій Бабанін: він склав позовну заяву до суду про встановлення юридичного факту та підготував інші належні матеріали.

Міловський районний суд розглянув надані матеріали і вирішив: ситуація із заявником може розглядатись як схожа практика Європейського суду з прав людини, в якій говориться, що повне ігнорування дій фактично існуючих органів нелегітимної влади утискає права людей, які проживають на цій території. Для них життя триває, і його потрібно зробити більш стерпним і захищеним фактичною владою.

Отже, виключно в інтересах заявника, що проживав на непідконтрольній території, можна розцінювати довідку, видану нелегітимною владою, як доказ у справі, інакше будуть  порушені його права. Тому суд вирішив визнати спірні документи належними заявнику: відтепер він може законно вимагати збільшення своєї пенсії.

Якщо Ви вважаєте свої права порушеними, звертайтесь за правовою допомогою на «гарячу лінію» системи правової допомоги – 0 800 213 103, або у Міловський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги за телефонами:

— у Біловодському бюро: (06466) 9-12-78,

— у Станично-Луганському бюро: (06472) 2-14-54

— у Міловському МЦ: (06465) 2-29-49, 099 640 9368 та 098 446 2691.

Це безоплатно, оперативно та професійно.

Всі послуги наших юристів є безкоштовними, їх оплачує держава.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь