Вступна кампанія не за горами

Дата: 08.12.2021 15:07

Фото без описуНа Марківщині наявна потреба в кваліфікованих медичних кадрах. Ними має змогу забезпечити ДЗ «Луганський державний медичний університет». Він готує фахівців за спеціальностями «медицина», «стоматологія», «педіатрія» та «фармація, промислова фармація». Тому співпраця вказаного навчального закладу й Марківської громади є взаємовигідною. Тож 8 грудня поточного року в Марківській селищній раді відбулася зустріч з випускниками загальноосвітніх закладів громади, працівників відділу освіти та представників медуніверситету за участі заступника селищного голови Андрія Лигути.
З інформацією щодо умов вступу до вишу, навчання та актуальності пропонованих спеціальностей присутніх ознайомили заступник декана фармацевтичного факультету, асистент кафедри технології ліків, організації та економіки фармації Валерія Єфремова, заступник секретаря приймальної комісії, асистент кафедри урології, радіології та радіаційної медицини Ігор Карасьов і студент п’ятого курсу спеціальності «педіатрія», голова сектору зовнішніх зв’язків органу студентського самоврядування Давид Жук.
Час спливає швидко і незабаром перед випускниками загальноосвітніх закладів Марківщини постане вибір майбутньої професії. Про це слід задуматися вже сьогодні.