ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА ТА ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ У 2021 РОЦІ

Дата: 23.12.2021 14:13

Фото без описуВідповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки фермерських господарств, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України  від 07 лютого 2018 р.  № 106 (зі змінами) сімейними фермерськими господарствами «Ніка» і «Ксенія» отримані бюджетні субсидії в регіональному відділенні Укрдержфонду на одиницю оброблюваних угідь виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 5000 гривен на 1 гектар, всього 126,456 тис. грн.

За усіма напрямками державної підтримки аграрії Марківщини отримали бюджетної дотації на суму 1661,007 тис. грн.