Зі Святвечором та Різдвом Христовим, дорога громадо!

Дата: 06.01.2022 11:07

Фото без описуНіч напередодні Різдва це торжество світлих сил над злом. У Святвечір всім слід відкрити свої серця добру і насолодитися близькістю рідних людей. Яскрава зірка надії та любові осяватиме ваші оселі, тож в душі знайдеться місце для прощення.

А вже завтра, 7 січня, весь світ радітиме народженню Ісуса Христа. З нагоди цього світлого свята бажаю кожному жителю Марківської громади миру і благополуччя, здоров’я та душевного спокою.

Різдвяна казка нехай подарує вам хвилини радості. Це величне свято обов’язково принесе кожному щастя, взаєморозуміння, гармонію. В Різдвяну ніч і дорослі, й діти підсвідомо чекають на диво. І воно обов’язково станеться.

Хай за сердитою хуртовиною полетять в далеку вись всі печалі й тривоги, а в кожному домі господарюють три сестри Віра, Надія та Любов. Адже там, куди вони завітають, панує безмежне щастя.

Зичу, аби ваші серця були зігріті любов’ю, а душа – мріями, щоб життя радувало приємними зустрічами з друзями, доля тішила великою удачею. Нехай кожен день буде особливим, а кожна справа – вдалою, ваші думки та бажання будуть чистими, як січневий сніг і ясними, як морозний ранок. Тепла й затишку у вашій оселі. Щастя і здоров’я вам та вашим близьким. І хай сам Господь вам в цьому допомагає!

З повагою селищний голова Ігор ДЗЮБА