«Єврошколи» - 2022

Дата: 01.02.2022 09:14

Фото без описуПредставництво Європейського Союзу в Україні оголошує перший набір старшокласників, учнів 9-11 класів, на онлайн школу EU Study Days, яка відбудуться у березні-травні 2022-го року.

Про проєкт

EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, і надає можливість старшокласникам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері.

Крім того, проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив.

Проєкт виконується ГО "Молодіжна альтернатива", Львівським національним університетом імені Івана Франка, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця.

У березні-травні 2022 року в рамках школи заплановано проведення 10 онлайн модулів.

Кожен модуль включатиме:

1) лекцію або презентацію від дипломатів або експертів Представництва ЄС в Україні, провідних європейських або українських експертів, викладачів, практиків;

2) відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри та інші інтерактивні заходи на платформах Zoom/Webex;

3) онлайн-тест.

Онлайн-навчання буде відбуватися з 15 березня до 31 травня 2022