Поліцейські Марківщини активізували роботу з профілактики та виявлення злочинів пов’язаних з незаконною вирубкою лісу

Дата: 17.02.2022 11:11

Фото без описуОстаннім часом, після зміни керівництва у Марківському відділені Національної Поліції, поліцейські Марківщини активізували роботу з профілактики та виявлення злочинів пов’язаних з незаконною вирубкою лісу. Так, протягом 2022 року вже виявлено 2 факти вказаного правопорушення, вилучено дві одиниці транспортного засобу («Камаз», «Газ-66»). Наразі відкрито кримінальне провадження за ст. 246 КК України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу», тривають слідчі дії.  Максимальне покарання за цією статтею передбачає обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.

Все частіше наші лісові масиви потерпають від зброї «чорних лісорубів». Тож, сподіваємось, що в даному напрямку робота триватиме  - винні будуть покарані по всій суворості закону, що стане попередженням для майбутніх правопорушників.