Майже 81 млн грн рентної плати за користування надрами – внесок до бюджету платників податків Луганщини

Дата: 18.02.2022 13:47

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що у січні 2022 року до Зведеного бюджету України надійшло 80,9 млн грн рентної плати за користування надрами. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 55,9 млн грн або більш ніж в 3 рази.

Вона зазначила, що також за цей час до бюджетів усіх рівнів перераховано рентної плати:

- за спеціальне використання води –438 тис. грн;

- за спеціальне використання лісових ресурсів – 40,3тис. грн;

- за користування радіочастотним ресурсом України – 19,5 тис. гривень.

Людмила Хворостян нагадала, що відповідно до Податкового кодексу України рентна плата складається з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин, рентної плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України, рентної плати за спеціальне використання води, рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.

Головне управління ДПС у Луганській області