Робота зі зверненнями громадян

Дата: 31.03.2023 10:02

Фото без описуМарківською селищною військовою адміністрацією вживаються заходи щодо покращення роботи з реалізації громадянам конституційних прав на звернення у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 7 лютого 2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Реалізуючи вимоги вищеназваних законодавчих актів, систематично здійснюється низка заходів, щодо підвищення рівня роботи зі зверненнями громадян. В основі цієї роботи лежить, перш за все, уважне ставлення до вирішення проблем, з якими звертаються громадяни до військової адміністрації, а також постійний аналіз, узагальнення усних та письмових звернень.

З метою налагодження зв'язку між військовою адміністрацією і населенням територіальної громади функціонує  телефонна  гаряча лінія. За І квартал 2023 року на неї надійшло 12 звернень громадян.

Вони розподіляються наступним чином:

- 11звернень, що надійшли з телефонної  гарячої лінії для звернень громадян ;

-1 звернення з  електронної пошти Урядової ЛОДА.

За  ознакою надходження розподіл відбувається наступним чином:

- первинних звернень – 12;

- повторних – 0.

Звернення на гарячу лінію селищної військової адміністрації поділяються за наступними категоріями:

- 2 звернення з тимчасово окупованої території;

- 9 звернень осіб  ВПО;

-1 звернення військовослужбовця.

Актуальними питаннями, що порушувалися у зверненнях громадян, були наступні:

-  отримання гуманітарної допомоги;

- виплата заборгованості, що виникла у зв’язку з припиненням діяльності підприємства;

- надання засобів обігріву;

- оформлення соціальної допомоги.

Всі порушені питання були вирішені позитивно у встановлений строк.

Питання щодо своєчасного опрацювання звернень громадян згідно з
вимогами чинного законодавства перебувають під постійним контролем
керівництва адміністрації.

Начальник селищної військової адміністрації  приділяє особливу увагу розгляду звернень внутрішньо переміщених осіб, сімей захисників та захисниць і мешканців громади.

В умовах дії воєнного стану особистий прийом громадян у Марківській селищній військовій адміністрації  тимчасово припинено.

За потреби звертайтеся за цими телефонами:

+380 93 796 4619; +380 66 686 2878 або використовуйте електронну пошту markivska.vca@gmail.com