В зоні уваги - питання охорони праці

Дата: 27.04.2023 18:21

Через військову агресію російської федерації проти України, яка почалася 24 лютого 2022 року, тисячі працівників втратили можливість працювати у безпечних та здорових умовах праці, гарантованих їм Конституцією України.

Праця в умовах воєнного стану пов’язана з великою кількістю нових, в тому числі смертельно небезпечних чинників, що призводять до погіршення умов праці в усіх галузях економіки. Україна несе великі втрати в цій війні і ці втрати збільшуються внаслідок загибелі працівників на робочих місцях.

Так, за період воєнного протистояння під час виконання трудових обов’язків на виробництві постраждало 3065 працівників, у тому числі 520 – зі смертельним наслідком.

Про це, а також про законодавство у сфері охорони праці четвер, організацію безпечного виконання суспільно-корисних робіт, порядок навчання та перевірки знань з питань охорони праці йшлося 27 квітня поточного року на нараді в режимі відеоконференцзв’язку онлайн.

Вона була проведена Східним міжрегіональним управлінням Державної служби України з питань праці з начальниками військових адміністрацій населених пунктів Старобільського району. Активну участь в нараді взяли начальник Марківської СВА Олександр Череватий та фахівці цієї установи.

За підсумками заходу було прийнято відповідні рішення.