В дитячих творчих руках - мрії про мир та безпеку

Дата: 12.05.2023 14:12

Фото без описуЇх втілювали в життя учасники інтегрованого мистецького заходу, присвяченого Дню матері. Він на базі Координаційного центру Марківської селищної військової адміністрації відбувся у п’ятницю, 12 травня. Діти виражали свої емоції найбільш прийнятним для них способом – через творчість. Натхнення черпали з любові до мам, чиє свято українці відзначають у другу неділю травня.

Фото без опису

Допомагала їм в цьому начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму Ольга Стрижаченко. Разом з нею діти відновили в пам’яті знайому легенду про марківський край і символ цих травневих днів – мак. Про цю квітку, її значення в історії українського народу та День пам’яті і примирення розповіла в.о. завідуючої бібліотеки імені Дубова Оксана Салманова.

Час, проведений в творчій майстерні, пролетів швидко, а головне – цікаво. Була й музична пауза, влаштована Дариною Стовпець – гітара в її руках звучала щиро і красиво. Було й традиційне чаювання з печивом та солодощами. А ще хлопчики та дівчатка отримали від організаторів свята по маленькій часточці рідної Марківщини – значки з її зображенням та символікою громади.

Діти домовилися між собою скоро зустрітися знов. Слідкуйте за нашими планами та приєднуйтеся. Спільні інтереси і весела компанія – це так круто!