Військова освіта - це престижно!

Дата: 16.05.2023 11:23

Фото без описуВиховання патріотизму і поваги до людей, які захищають мир та свободу своєї країни, – одне з основних завдань дорослих. В умовах воєнного сьогодення необхідно пропагувати військову справу. Військове навчання.

Тож 15 травня відділ освіти Марківської селищної ради Луганської області разом з освітянами Старобільської та Сєверодонецької територіальних громад долучився до онлайн-наради за участю Валерія ЄМБАКОВА, генерала, начальника Луганського обласного військового ліцею. Мета заходу – популяризація професії військового, пропагування вступу до ліцею.

Також зазначив, що Луганський обласний військовий ліцей і надалі буде залишатись основним майданчиком військово-патріотичного виховання нашої області.

Під час повномасштабного вторгнення країни-агресора ліцей не припиняв освітнього процесу та готовий приймати юнаків на навчання. Бажаючі вступити мають змогу ознайомитися з умовами на сайті lugakadet.com.ua. Луганський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою тимчасово розташований у м. Березань Київської області.

Цьогоріч набір здійснюється у 10 та 11 класи. Документи приймаються від юнаків, які закінчили 9 або 10 класи, фізично здорові та придатні до навчання у військовому ліцеї за медичними та психологічними показниками

Абітурієнти надають до приймальної комісії наступні документи:

- копію паспорту – 2шт.;

- копію ідентифікаційного коду – 2 шт;

- копіяю свідоцтва про народження -2 шт;

- копію витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання – 2 шт;

- педагогічну характеристику, засвідчену підписом директора

та печаткою закладу освіти;

- табель успішності за 9-й клас (І семестр), засвідчений встановленим порядком;

- свідоцтво та додаток про базову неповну загальну середню освіту (оригінал та 2 копії, після їх отримання);

- довідку з місця проживання та складу сім’ї (або довідку внутрішньо переміщеної особи);

- 4 фотокартки розміром 3х4 см без головного убору;

- медичну довідку (форма 0-86у);

- медичну довідку про зроблені щеплення (форма 63);

- 2 паперові папки з зав’язками;

- 4 зошити (в клітинку та в лінію);

- 1 конверт з маркою по Україні

Прийом до ліцею здійснюється на конкурсній основі за результатами вступних випробувань з математики, української філології (диктант), фізичної культури та професійно-психологічного відбору

Ліцеїсти під час навчання забезпечуються 4-разовим харчуванням, безкоштовною формою одягу встановленого зразка та мешкають у гуртожитку. Термін навчання – 2 роки (10 – 11 кл.)

Після закінчення ліцею випускники мають право на вступ до вищих закладів освіти Міністерства оборони України на пільгових умовах.

Приймальна комісія працює за адресою:

м. Березань, вул. Шевченків шлях, 34 (гуртожиток Аграрного ліцею)

Прийом документів здійснюється з до 20 червня 2023 року з 9:00 до 13:00 крім суботи, неділі та святкових днів.

Початок вступних випробувань – 30 червня 2023 року.

Додаткова інформація за телефоном приймальної комісії: 0505959408