Українська Луганщина відзначила ювілей

Дата: 05.06.2023 08:59

ЮФото без описувілей в умовах повномасштабної війни – то непохитна віра в перемогу добра над злом, в незламність нашого народу, в майбутнє рідного краю. В таких настроях, під прапором області зустріли її 85-річчя луганчани та земляки.

Серед учасників форуму – Віце-прем’єр-мінстр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, голова Луганської облдержадміністрації – начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор, керівництво міністерств та урядових інстанцій, міжнародних фондів, народні депутати України, відомі уродженці Луганщини, громадськість та ЗМІ, начальники військових адміністрацій Луганської області.

Відбулося вручення державних нагород та нагород Луганської області, а також відзначення цінними подарунками дітей-переможців всеукраїнських учнівських олімпіад. Також пройшла церемонія погашення поштової марки «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього».

Учасники форуму значну увагу приділили робочим моментам, пов’язаним з планами щодо деокупації території області.

З ювілеєм, рідна українська Луганщино! Миру тобі, швидкого відновлення та життєствердних перспектив! Луганщина – це Україна! Так було. Так є. І так буде!