Адмінпослуги для ВПО з Марківщини

Дата: 07.07.2023 14:23

Фото без описуЗ дня відкриття Координаційного центру надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганської області при Марківській селищній військовій адміністрації Старобільського району Луганської області адміністратором ЦНАПу надано близько 14 послуг та проведено понад 40 консультацій.

Адміністратором «Центру надання адміністративних послуг» Марківської селищної ради у червні надано наступні послуги:

- три витяги з реєстру територіальної громади (раніше довідка про реєстрацію місця проживання);

- оброблено три повідомлення в Реєстрі пошкодженого та знищеного нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією рф;

- здійснено реєстрацію/перевірку в обласній гугл формі задля отриманні гуманітарної допомоги ВПО Луганщини – понад 320.

Також за вказаний період фахівцем ЦАПу здійснено понад 20 консультацій з адміністративних та соціальних послуг в телефонному режимі.

Натомість нагадуємо, що для отримання адміністративних послуг і консультацій слід звертатися до адміністратора ЦНАПу за адресою: вул. Рене Декарта, буд. 14, Святошинський район, м. Київ (станція метро Нивки). Працюємо з понеділка по п’ятницю з 10-00 до 15-00. Або телефонуйте за номером +380-99-343-87-95.