Консультативна допомога ВПО

Дата: 11.07.2023 21:09

Фото без описуЇї сьогодні на базі Координаційного центру гуманітарної допомоги при Марківській селищній військовій адміністрації від фахівців Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Віталія Діденка та Сергія Ганноченка отримали вісім громадян зі статусом ВПО.

Серед питань, котрі цікавили відвідувачів, – первинне призначення пенсії, зарахування страхового стажу, виготовлення пенсійних посвідчень, отримання електронних послуг Пенсійного фонду тощо.

Надалі подібні зустрічі зі спеціалістами ПФУ за адресою: м. Київ, вул. Рене Декарта, 14 проводитимуться систематично раз на місяць. Дата й час оголошуватимуться попередньо на інтернет-ресурсах Марківської СВА. Уточнюючу інформацію можна дізнатися за телефоном +380666862878.