Батьківство в радість

Дата: 18.07.2023 12:02

Захід для родин з дітьми зі статусом ВПО під такою назвою заплановано на наступний вівторок, 25 липня. Тоді фахівці дитячої Точки Спільно за Проєктом Спільно від фонду ЮНІСЕФ проведуть зустріч.
Тема заходу – формування батьківської компетентності. Адже для того, щоб виконувати батьківські обов’язи з виховання дітей, слід почати з власного виховання.
На допомогу в цьому прийдуть спеціалісти, під керівництвом яких учасники опрацьовуватимуть різні актуальні теми, обговорюватимуть наявні проблеми та розроблятимуть шляхи їх вирішення.
Такий формат роботи спрямовано на розширення батьківського ресурсу, а також на отримання відповідей на наступні складні питання:

Як піклуватися не лише про дітей, але і про себе? І чому це так важливо?
Що таке стрес? Як його розпізнавати та справлятися з ним?
Чи можна жити, не гніваючись, і як справлятися з гнівом?
Як навчитися без слів розуміти дитину?
Чому важливо не лише слухати дитину, але і чути її?
Що таке дисципліна і самодисципліна? Як їх досягти?
Що може допомогти подолати проблемну поведінку у дітей?

Про це та багато іншого актуального й буде розмова. За чашкою чаю та запашної кави зі смаколиками пропонуємо вільне спілкування та оволодіння техніками самодопомоги.
Чекаємо вас об 11.00 в Координаційному центрі Марківської селищної військової адміністрації за адресою: м. Київ, вул. Рене Декарта, 14. Буде цікаво та корисно!Фото без опису