Обереги дитячими ручками

Дата: 20.07.2023 15:44

Гарних домов’ят з українським орнаментом сьогодні створила марківська малеча разом з відділом культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради. Творча майстерня традиційно працювала на базі Координаційного центру Марківської селищної військової адміністрації в Києва.
Шалена позитивна енергетика маленьких любителів творити власними руками передалася їхнім колоритним іграшкам-оберегам. А для того, аби витвори могли побачити і навіть придбати любителі всього українського, їх буде виставлено на ярмарку вже у серпні.
Слідкуйте за нашими анонсами і не прогавте шанс долучитися до благодійної справи – збору коштів для наших військових. Лотами будуть виготовлені дітьми та дорослими різноманітні речі. Які саме, дізнаєтеся пізніше. Вперед до перемоги!Фото без опису