Батьківство в радість: вчимося взаємодіяти

Дата: 25.07.2023 16:10

На базі Координаційного центру надання гуманітарної допомоги при Марківській селищній військовій адміністрації 25 липня поточного року стартував цикл зустрічей осіб зі статусом ВПО, які мають дітей, зі спеціалістами з надання психологічної підтримки.

Зустрічі проходять в рамках проєкту Спільно за підтримки дитячого фонду ЮНІСЕФ. Учасники розпочали опрацьовувати актуальні теми, обговорювати наявні проблеми, розробляти шляхи їх вирішення.

Перший захід з циклу «Батьківство в радість» пройшов в невимушеній атмосфері та сприяв налаштуванню на подальшу результативну роботу. Спільні зусилля покликані збільшити особистий ресурс учасників та відшукати відповіді на складні питання, котрі стосуються взаємовідносин між дорослими й дітьми.

Заходи носять систематичний характер. Тож слідкуйте за нашими анонсами та за потреби долучайтеся до зустрічей і навчань. Взаєморозуміння між батьками і дітьми дуже важливе будь-коли. Під час війни – особливо. Фото без опису