Діти Марківської громади на оздоровленні

Дата: 02.08.2023 09:00

Дев’ятеро дітей Марківської громади, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, діти учасників бойових дій та перебувають на підконтрольній Україні території, наразі набираються сил та позитивних емоцій у дитячому оздоровчому таборі «Водограй».

Цей заклад знаходиться в місті Косові Івано-Франківської області, в мальовничому куточку поблизу підніжжя Покутсько-Буковинських Карпат на березі річки Рибниця. Це далеко від промислових, інфраструктурних об’єктів та активних трас.

Вікова категорія дітей – 10-17 років. 14 днів максимально насиченої програми. До неї входять піші походи у гори; захоплюючі квести; купання в басейні з мінеральною водою; активні ігри, розважальні та вечірні заходи; відвідування соляної кімнати; майстер-класи, які проходять на свіжому повітрі.

Тож гарного відпочинку та приємних вражень нашим юним землякам!Фото без опису