Емоційний стан дітей залежить від дорослих

Дата: 04.08.2023 11:27

На базі Координаційного центру надання гуманітарної допомоги при Марківській селищній військовій адміністрації триває цикл зустрічей осіб зі статусом ВПО, які мають дітей, зі спеціалістами з надання психологічної підтримки.

Зважаючи на той факт, що психоемоційний стан дитини безпосередньо залежить від аналогічного стану її батьків, фахівці працювали саме з дорослими. Їх навчали боротися з панічними атаками, концентруватися на позитивних емоціях, випрацьовувати механізм взаємодії дорослих і дітей.

Цього разу учасники заходу наповнювали власноруч виготовленими квітами імпровізовані вазочки. Це була імітація накопичення нового досвіду в умовах війни.

Зустрічі проходять в рамках проєкту Спільно за підтримки дитячого фонду ЮНІСЕФ. Тож відслідковуйте оголошення про наступні зустрічі та обов’язково долучайтеся. Фото без опису