Наші діти – наше майбутнє!

Дата: 10.08.2023 11:54

Фото без описуНезважаючи на бойові дії в країні, випробування  та людські втрати, на світ з'являються малята. Це нові життя, які дарують радість батькам, продовжують покоління та збільшують нашу Могутню націю.

Разом з тим у батьків виникають запитання, що робити, якщо дитя народилося на тимчасово окупованій території. Як зареєструвати маля за українськими законами?

Є певний алгоритм дій. Необхідно надіслати на електронну адресу 👉birth@cv.minjust.gov.ua заяву і сканкопії (фото) таких документів:

1️⃣ заяву у довільній формі, де зазначено про дитину, матір і батька (прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, громадянство, зареєстроване місце проживання, реквізити паспорта);
2️⃣ паспортів батьків або паспорта заявника;
3️⃣ свідоцтва про шлюб (за наявності);
4️⃣ медичного свідоцтва про народження або  довідки, виписаної медичним працівником, присутнім під час пологів або який проводив перший огляд новонародженого.

Після реєстрації народження на електронну пошту заявників надійде копія свідоцтва про народження дитини.

Щоб отримати оригінал документа, необхідно звернутися до будь-якого відділу РАЦС на підконтрольній Україні території.

Докладніше за посиланням 👉https://minjust.gov.ua/news/ministry/yak-zareestruvati-ditinu-yaka-narodilasya-na-timchasovo-okupovaniy-teritorii.

➡️ Гуманітарне реагування