Пазли Перемоги

Дата: 11.08.2023 16:49

До уваги молоді Марківщини!

12 серпня 2023 року у м. Львові відбудеться Всеукраїнський форум «Пазли Перемоги», присвячений Дню молоді.

Форум передбачає три панельні дискусії на теми:
1. Не зупиняймось, працюймо разом: (Державна політика і молодь. Чого нас навчила війна; Вплив економіки на молодь (ризики та можливості) Згуртованість молодого покоління; Впевненість у завтрашньому дні);
2. Війна нас об’єднала, але...: (Молодь у ЗСУ та ТРО; Участь молоді у волонтерстві; Пам'ять про новітніх Героїв. Продовження їхньої справи);
3. Життя онлайн або фільтруй, що читаєш: (Інформаційна війна і особиста безпека в мережі; Пропаганда в медіапросторі, як вплив на свідомість).

Спікери форуму - лідери громадської думки, ті хто власним прикладом наближають нашу спільну перемогу, серед яких: волонтери, військовослужбовці, журналісти, блогери, засновники успішних соціальних проектів та представники мистецького і бізнес середовища.

Щоб стати учасником необхідно зареєструватись до 12.08.2023 за
наступним посиланням: http://surl.li/jmxcd.

Детальну програму заходу та інформацію про місце проведення відібрані учасники отримають на електронні адреси. Організатори не відшкодовують проїзд учасникам.