З Днем Незалежності, мужня та незламна країно! Бути тобі мирною, квітучою, щасливою!

Дата: 24.08.2023 08:00

В цьому році Україна відзначає 32 річницю незалежності в умовах повномасштабної війни. За час воєнних тортур весь світ впевнився в хоробрості й самовідданість нашого народу. А він своїми безсмертними подвигами в ім’я життя щодня, щомиті дає нам підстави пишатися тим, що ми – українці.

Не має значення, в якому регіоні, у великому місті чи маленькому селі ми народилися. Тільки одне має вирішальну роль: наша спільна Батьківщина, спільне майбутнє. Бо лише разом нам під силу їх відстояти.

Шановна громадо Марківщини! Тримаймо стрій і всіма силами наближаймо нашу Перемогу. Янгола-охоронця кожному та Господнього заступництва. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України. Зі святом!

З повагою Марківська селищна військова адміністрація