Марківщино, схили голову перед подвигом земляків!

Дата: 29.08.2023 08:00

Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Символом цієї дати є соняшник, адже багато військових полягло у 2014-му році в соняшникових полях.

Має незагойну рану на своєму серці й Марківщина. Її діти не миряться з посяганням на волю і свободу свого краю, Вітчизни, з загрозою життю нашим дітям, батькам, дорогим серцю людям, з перепоною дихати вільно і так само обирати свій шлях, свою долю.

Серпневі дні 2014-го принесли нашій громаді перші непоправні втрати. Війна тоді забрала у нас сімох кращих її синів, сповнених планів й жаги до життя. За кілька чорних днів Марківщина простилася з цвітом своєї землі – Давідом Дзідзінашвілі, В’ячеславом Акутіним, Володимиром Шилом, Сергієм Андрієнком, Олександром Світличним, Віталієм Птіциним, Сергієм Білокобильським. Минуло понад чотири роки з тої чорної днини – і ми попрощалися із зовсім юною Алєсєю Баклановою.

На честь героїв в центрі Марківки було встановлено меморіальний знак. Його окупанти за посібництва колаборантів розгромили. Бійтеся Божої кари та відплати побратимів, зрадники!

Втрати. Знов. Володимир Скляр, Андрій Горячев, В’ячеслав Родченко, Віталій Соколенко, Григорій Глущенко, Максим Щербак, Віктор Грибанов, Вадим Морозов, Євгеній Ярманов, Юрій Шустіков. Світла пам’ять кожному!

Ймовірно, цей список неповний. Прохаємо за це вибачення у рідних і закликаємо повідомити до Марківської СВА. Обов’язок живих – зберегти пам’ять про кожного, хто тримає стрій на небесах. Не лише цього дня. Завжди!

З повагою Марківська селищна військова адміністрація