ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Дата: 29.08.2023 10:00

До Дня пам'яті про захисників, які полягли за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, аби вшанувати світлі імена Героїв-марківчан, що полягли у російсько-українській війні, відділ культури, національностей, релігій та туризму долучився 27 серпня до щорічного Всеукраїнського патріотичного забігу  “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ”!

Символ забігу - Воїн-янгол (загиблі воїни - янголи, які оберігають нас з небес), жовто-блакитна стрічка, яку учасники перетнули в русі - символ України, за яку воїни загинули.

І хоча зареєструвалися цьогоріч лише за Героя-земляка Григорія Глущенка, в його особі вшанували всіх загиблих марківчан, всіх захисників Луганщини, усієї України, що боронять нас вже у війську небесному.

Слава Україні! Вічна і світла памʼять загиблим Героям! Доземний уклін за українське небо над нами!

#забіг2023 #БіжуЗаГероя_2023