З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ, ДОРОГІ НАШІ ВОЇНИ!

Дата: 01.10.2023 07:22

Сьогодні українська спільнота відзначає важливе для всіх, кому небайдужа доля країни, свято – День захисників і захисниць України. Вони – наш захист, наша надія на мир і звільнення, наша впевненість в завтрашньому дні.

Від імені марківської громади щиро поздоровляємо з цим днем не лише мужніх, загартованих, вірних військовій присязі й поклику своїх безстрашних сердець земляків, а й всіх, хто боронить нас сьогодні, батьків, які виховали таких синів та доньок, дітей, котрі пишаються своїми татами й мамами та прагнуть їх наслідувати.

Низенько вклоняємося пам’яті кожного, хто віддав своє життя заради миру на українській землі. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким полеглих. Ми шануватимемо ваші подвиги завжди.

Повертайтеся живими і неушкодженими, дорогі наші воїни! Нехай Свята Покрова, захистить вас Фото без опису