Шановні педагоги української Марківщини, ветерани освіти!

Дата: 01.10.2023 08:00

Від імені марківської громади вітаємо вас з професійним святом! Ваша праця є неоціненним внеском у формування майбутнього України, особливо в цей непростий для всієї країни воєнний час.

Ви навчаєте не тільки наукам, а й навичкам, цінностям, які складають основу життя у нашому суспільстві. Ваша енергія та вміння зробити урок цікавим навіть в умовах дистанційного навчання, далеко за межами рідного регіону – це справжнє мистецтво.

Бажаємо вам, попри всі виклики сучасності, задоволення від своєї роботи, успіхів у досягненні професійних висот та відчутної підтримки від учнів, батьків і колег.

Зі святом!

З повагою Марківська селищна військова адміністраціяФото без опису