З нашим днем, рідна Марківко, з днем Покрови Пресвятої Богородиці й Днем українського козацтва!

Дата: 01.10.2023 08:10

Ці свята мають особливе значення для марківчан. В мирному житті ми відзначали їх в особливій атмосфері – родинній. Адже марківська громада – то гідні наслідувачі козацької слави. Ми – сім’я, котра має Україну й віру в серці, яка сьогодні не лише мріє про повернення до рідного селища, а й докладає до цього посильних зусиль, яка донатить на армію, волонтерить підтримує одне одного і ні на мить не випускає з поля зору найулюбленіше селище на сході української Луганщини. Йому сьогодні 333!

Нехай наші спільні зусилля й прагнення увінчуються успіхом. Хай до Марківки повернуться всі, хто не зрадив, кому небайдужа її доля. Ми разом втілимо в життя всі плани та мрії, аби перетворити маленьку перлинку Луганщини на щасливу й успішну, на перспективну та неповторну.

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, відзначається національне свято – День козацтва. Вітаємо всіх, в кому живе дух наших славних попередників – запорожців. Бажаємо здоров’я і нових перемог в ім’я нашої нашої величної Батьківщини. Переможемо!

З повагою Марківська селищна військова адміністрація Фото без опису