Ви – наша опора!

Дата: 01.10.2023 10:34

Фото без описуДень людей похилого віку, День ветерана, який в Україні відзначають сьогодні, – слушна нагода висловити щиру вдячність і засвідчити свою повагу представникам старшого покоління. Але для цього не треба чекати на 1 жовтня. Вони заслуговують на увагу щодня.

На віку літних громадян чимало випробувань, але найбільше та найстрашніше – війна. Й зараз, коли наша країна у вогні, сучасникам слід бути максимально уважними й милосердними до старших чоловіків та жіночок.

Оточуйте їх своєю любов’ю, турботою. Даруйте їм тепло своїх сердець і якомога частіше кажіть про те, які вони нам дорогі. Будьте певні, вони віддячать вам стократно. Адже немає більшої цінності, аніж дружна міцна родина, здатна підтримати, розрадити, втішити.

Вам, наші дорогі, міцного здоров’я на довгі роки і швидкого повернення миру. А ще – щасливих щемних зустрічей.  Тримаймося!

З повагою Марківська селищна військова адміністрація