Запрошуємо на онлайн вебінар з основ самодопомоги 17 листопада об 11:00

Дата: 17.11.2023 08:00

Луганська служба зайнятості запрошує клієнтів служби зайнятості та внутрішньо переміщених мешканців Луганщини долучитися до вебінару з «Основ самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях» (з використанням матеріалів від ITC – Israel Trauma Coalition).

Метою зустрічі є сприяння формуванню в суспільстві культури піклування про власне ментальне здоров’я, отримання інструментів допомоги собі та за можливості близьким, піклування про свій внутрішній стан, зміцнення особистого ресурсного потенціалу людини.

Вебінар пройде в режимі Онлайн, на платформі Zoom. Єдине, що потрібно – наявність інтернету. Отже, долучайтеся вже завтра, 17 листопада об 11:00, за посиланням:

Код доступу: H02num