Довідку про склад сім'ї скасовано

Дата: 22.11.2023 11:25

Відповідно  до  ст. 19 Конституції України, органи державної  влади  та  органи місцевого  самоврядування, їх  посадові  особи, зобов’язані  діяти  лише  на  підставі, в  межах повноважень, та  у  спосіб, що  передбачені  Конституцією  та законами  України.

Наказом Мінсоцполітики від 17.07.2019 №1106 Про внесення змін до Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги  скасовано такий  документ, як довідка про склад сім’ї/про  зареєстрованих  осіб, що була  необхідна для отримання  низки  державних  послуг.  ЇЇ виключено з усіх  переліків документів.  Витребування  чи  надання  послуг з видачі такої  довідки не передбачено  законодавством!!!!

Згідно  Сімейного  кодексу, свій  склад  сім’ї  особа  підтверджує самостійно, надаючи відповідні копії  документів (паспортів батьків, братів, сестер, свідоцтва про народження   дітей і т.д.).

Відповідно  до Закону України від 05.11.2021р. №1871 Про  надання публічних (електронних  публічних)  послуг  щодо декларування  та реєстрації  місця проживання  в  Україні та  Постанови від 07.02.2022р. № 265                                                          Деякі   питання  декларування  і  реєстрації  місця  проживання  та  ведення               реєстрів  територіальних  громад, -  Єдиним  документом, який  уповноважений  видавати  відділ  реєстрації місця  проживання, Центри надання адміністративних послуг є  ВИТЯГ про реєстрацію місця проживання!