🔥Молодіжна «кав'ярня» у Києві для Луганчан – ініціатива для розбудови Луганщини🔥

Дата: 24.11.2023 12:57

Тобі 14-35 і ти з Луганщини?

👉Пропонуємо змістовно провести вихідний разом🤗

25.11 (субота) о 13:00 в Києві (офлайн😎) відбудеться молодіжна «кавʼярня» у рамках ініціативи «Молодь Луганщини. Відбудова, ресурси та можливості».

1️⃣   Що буде: цікавезний тренінг знайомство та симуляційна гра на тему «Участь молоді у повоєнній відбудові Луганщини»

2️⃣   Чому це важливо: це унікальний захід, який допоможе зрозуміти напрямок руху молоді у відновлені регіону після деокупації. А окрім брейншторму і плідної роботи на учасників чекають і приємні подарунки🙌

3️⃣   Хто буде: саме ти! тобто молоді люди з Луганщини (14-35 років), які самостійно зможуть дістатися локації події в Києві

4️⃣   Час: розпочинаємо о 13:00 (щоб гарно виспатись зраночку🥹) і граємо, орієнтовно, до 17:00

⚠️У разі оголошення повітряної тривоги, учасники організовано слідуватимуть в укриття цивільного захисту населення.

🙌Тож, якщо ти бажаєш долучитися до обговорення теми участі молоді у повоєнній відбудові Луганщини і безпосередньо стати засновником цього діалогу, мерщій переходь на сайт: https://youth.molodp.org/ та реєструйся (поки місця є🙈)

Захід відбудеться у рамках проекту «Level up of youth NGOs for the democratic future of Ukraine», який виконується Національною молодіжною радою Німеччини (DBJR) в партнерстві з Національною молодіжною радою України (НМРУ) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

#LevelUpUkraine #NYCU

#AuswärtigesAmt #CivilSocietyCooperation