Запали свічку

Дата: 25.11.2023 08:31

Четверта субота листопада – то день вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Цьогорічна кампанія проходитиме під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!».

Чорні голодні сторінки має в своїй історії й марківська громада. Загублені життя, ненароджені діти, зламані долі – пережиті жахи закарбувалися на підсвідомому рівні в пам’яті марківчан.

Ми не маємо права забувати про це. Як не маємо права пробачити тим, хто доклав рук до надлюдських випробувань штучним голодом, геноцидом українського народу. Так само, як і тим, хто тероризує нашу країну, наш народ зараз.

Громадо Марківщини! О 16.00 разом з усією країною схилімо голови в хвилині мовчання та приєднаймося до загальнонаціональної акції «Запали свічку».

Нехай світло від запалених свічок осяє шлях нашого народу до звільнення.