Пам’ятні вогники у вікнах марківчан. Далеко від дому. Але в унісон з Україною

Дата: 25.11.2023 16:07

Фото без описуСвічки пам’яті з нагоди роковин Голодомору замерехтіли сьогодні в усіх куточках нашої багатостраждальної України. Серед тих тендітних вогників були запалені й представниками Марківської громади.

І хоч війна безжально розкидала нас світом, ми пам’ятаємо, якого роду-племені та якими жертвами встелений наш тернистий шлях до свободи й незалежності.

О 16-й годині представники Марківщини незримо й водночас потужно відчули плече одне одного. Вогники пам’ятних свічок немов переплелися між собою та зігріли серця тих, хто зараз на фронті, й душі тих, кого доля забрала у засвіти. Їхні жертви не даремні.

Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо!