«Червона стрічка» як символ боротьби з зі СНІДом

Дата: 01.12.2023 16:54

Фото без описуМарківська громада сьогодні долучилася до інформаційно-просвітницької акції з нагоди Дня боротьби зі СНІДом та толерантності до ВІЛ-позитивних осіб.

Задля максимального привернення уваги до цієї глобальної проблеми захід відбувся в неформальній обстановці. Його учасники плели стрічки в характерних біло-червоних кольорах, виготовляли тематичні символи, створювали патріотичні брелки.

Ця творча майстерня на базі Координаційного центру Марківської СВА працювала під керівництвом фахівців Міловського центру первинної медико-санітарної допомоги Міловської селищної ради.

«Як з цим жити» – такий книжковий огляд та презентацію книги А. Спередончевої «Малолітка» провела завідуюча дитячою бібліотекою імені М. Дубова Оксана Салманова.

Проєкт «Червона стрічка» є символом співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу. Будьмо толерантними до людей, які потребують нашої підтримки.