З Днем Збройних сил України!

Дата: 06.12.2023 07:26

В цей сповнений надважкими випробуваннями час кожен з нас усвідомлює, що сильна держава починається із сильної армії.

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів. Вони демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти. Цим заслуговують довіру та повагу українців.

Вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої Світової війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх пращурів.

В цей день ми вшановуємо всіх, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у витоків створення нашого війська та нині захищає державу й український народ.

Світла пам’ять кожному полеглому за свободу й незалежність України. Низький уклін рідним та близьким Героїв.

Українці пишаються своїми захисниками. Палко за них моляться.

Залишайтеся в строю та повертайтеся з Перемогою!

З повагою Марківська селищна військова адміністрація