НАШ ЯНГОЛ НОСИТЬ ФОРМУ ЗСУ

Дата: 07.12.2023 16:58

Під цим гаслом 6 грудня відбувся інтегрований захід до Дня Збройних сил України та Дня Святого Миколая.

В ньому взяли участь освітяни й учнівство  Марківщини, батьки. Почесними гостями були земляки, які  несуть службу в лавах ЗСУ.

Дітям припала до вподоби інтерактивна вправа «асоціативний кущ».  За її умовами вони визначали характерні риси військовослужбовців. Одноголосно визнали: приклад захисників – найпочесніший для наслідування.

До привітань  винуватців урочистостей приєдналися випускники закладів освіти Марківщини Ольга ДУДІНА, Аліна ГАБОР, Ольга ТРАЧУК.

Досить символічно, що дати відзначення днів ЗСУ і Святого Миколая відтепер співпадають. Адже в цей сповнений магії період діти чекають на диво. Щоправда, якщо раніше вони прохали у святого розваг та подарунків, то нині ладні відмовитися від них заради миру, життя та Перемоги.

Сьогодні кожен воїн – земний помічник Миколая. Тож нехай Святий Миколай Чудотворець почує молитви всіх українців. А особливо – дітей. Бо вони мають право на щасливе дитинство та безпеку.

Ті дитячі й водночас дорослі мрії хлопчики та дівчатка ще до святкового заходу передали в своїх малюнках і листах. Як-то кажуть, замість тисячі слів…