Майстер-сержант Андрій Віталійович Горячев. Навіки живий

Дата: 08.12.2023 15:29

Фото без опису🕓 Звістка про повномасштабне вторгнення застала марківчанина у відпустці. Військовий отримав наказ терміново прибути у відділення.

Він протягом 14 років ніс службу у третьому прикордонному загоні імені Героя України полковника Євгенія Пікуса.

🔰 Дружина разом з сином, майбутнім військовим, виїхала з окупованої Марківщини. Адже залишатися там означало не тільки наражатися на небезпеку. Це було б суцільною зрадою – життєвих принципів, країни, перспектив, врешті-решт. Бо про перспективи в рідному селищі вже два роки як не йдеться.

🙏 Зате надію сім’я плекала постійно. На зустріч з татком. Щоразу, коли рідні отримували схематичне повідомлення від нього – смайлик, плюсик – вірили: все буде добре…
Аж ось одного разу Ірина нічого такого не дочекалася. Захвилювалася. Втім, продовжувала відганяти від себе чорні думки. На жаль, під кінець дня їй повідомили: чоловік помер в результаті важкого поранення.

😥 Це сталося 20 травня 2022 року в Лимані Донецької області. Через два місяці після 42-го дня народження Андрія.
Вічний спочин наш земляк знайшов на Краснопільському кладовищі у Дніпропетровську. Посмертно його нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Зустріч з чоловіком і батьком не була такою, про яку мріяли. Але в серцях рідних він залишиться навіки живим.

💛💙 Спочивай з миром, воїне! Дякуємо за мужність і вірність присязі!

#ГЕРОЇСЕРЕДНАС