Чорнобиль досі болить Україні

Дата: 14.12.2023 08:17

Фото без описуСьогодні в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва і прийняття в експлуатацію комплексу захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цим було завершено перший етап ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Серед тих, хто протистояв атомному лиху, було чимало наших земляків. На жаль, випробування, котре випало на їхню долю, забрало в них здоров’я і вже у багатьох – життя.

Станом на 1 січня 2022 року серед мешканців Марківщини обліковувалося 77 ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Ми щиро вдячні тим, хто тоді собою закрив Україну від смертоносного полину. Доземний уклін вам! Світла пам’ять чорнобильцям, які відійшли у вічність. Ваш подвиг сучасники пам’ятатимуть завжди.

З повагою Марківська селищна військова адміністрація